Jeff Beck se speciálním hostem Johnnym Deppem dorazí do O2 Universum

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.06.2022

Legendární bluesový a rockový kytarista Jeff Beck přijíždí do Prahy se speciálním hostem Johnnym Deppem a pro mimořádný zájem o vstupenky se vystoupení v pondělí 11. července přesune ze zamýšleného sálu Forum Karlín do moderní koncertní haly O2 Universum. Pořadatel tak nabízí dalším fanouškům místa na sezení a ještě lepší hudební zážitek.

Osminásobný držitel Grammy a člen rockové síně slávy Jeff Beck se vrací do Česka po dlouhých osmi letech a spolu s hercem a muzikantem Johnnym Deppem přivezou tuzemským fanouškům ochutnat své zbrusu nové společné album 18, které ovšem oficiálně vyjde až v pátek následně po vystoupení.

Jeff Beck, který si vybudoval jednu z nejvlivnějších kariér v rockové historii, je všeobecně uznáván jako jeden z nejtalentovanějších a nejvýznamnějších kytaristů na světě a hrál po boku těch největších velikánů rocku, blues a jazzu. Beck v roce 1965 skvěle nahradil Erica Claptona na postu hlavního kytaristy Yardbirds a později založil The Jeff Beck Group, ve které Rod Stewart zastal roli zpěváka a Ron Wood roli baskytaristy. Jejich fenomenální alba Truth a Beck-Ola se stala klenotem. V roce 1973 založil Beck superskupinu, power trio s baskytaristou Timem Bogertem a bubeníkem Carminem Appicem a opět rozbili předsudky lidí o tom, jak má znít rockový kytarista. Během své více než padesátileté hudební kariéry získal Beck neuvěřitelných osm cen Grammy, časopis Rolling Stone ho zařadil mezi „100 nejlepších kytaristů všech dob“ a dvakrát byl uveden do Rock’n‘Rollové síně slávy. Jednou jako člen Yardbirds a poté znovu jako sólový umělec.

Na turné Jeffa Becka doprovází baskytaristka Rhonda Smith, bubenice Anika Nilles a klávesista Robert Stevenson.

Vstupenky jsou k dostání v obvyklých předprodejích, již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, fanoušci mají nově možnost upgradu vstupenek k stání za vstupenky na sezení. Koncert začíná ve 20:00 hodin, brány se otevírají v 19:00 hodin.

Více informací na www.livermusic.cz

beck_depp_1322x621

Michal Straka

(Navštíveno 210krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články