In Hearts Wake - metalcore od protinožců

Rubrika:  Novinky, publikováno: 10.04.2017

Jedna z nejvýraznějších australských metalcorových kapel je po dvou letech zpět! Spolu s ní vystoupí 12. 4. v Praze také domácí formace Sunset Trail a Sights.

Po úspěšných deskách Earthwalker a Skydancer a beznadějně vyprodaném pražském koncertu v roce 2015 se In Hearts Wake vydávají na další evropské turné, které kromě zastávek na Impericon Festivalech nemine ani Prahu – konkrétně 12. dubna, kdy Australané zavítají do klubu Nová Chmelnice.

Rok 2016 byl pro In Hearts Wake poměrně nabitý – absolvovali nespočet vystoupení, dvouměsíční Vans Warped Tour po USA, domácí turné jako předkapela Slipknot nebo si zahráli na řadě velkých festivalů, včetně vyprodaného UNIFY – A Heavy Music Gathering, kde se představili jako co-headliner spolu s Parkway Drive. Kromě toho vydali také společně se spřátelenou kapelou Northlane speciální split EP Equinox, se kterým pak obě kapely vyrazily na další turné. Začátkem roku 2017 se pak spolu s August Burns Red a Protest The Hero vrátili do Spojených států, kde je čekalo bezmála 40 koncertů.

In Hearts Wake jsou nyní ve skvělé formě a jejich vystoupení jsou naprosto strhující – důkazem může být i jejich předchozí koncert v Praze. Pokud jsme se byli v roce 2015 podívat, víte, co vás čeká, pokud ne, přijďte se přesvědčit 12. 4. do klubu Nová Chmelnice na Žižkově.

V roli předkapel se představí domácí formace Sunset Trail a Sights. První zmíněná kapela již v minulosti sdílela pódia s takovými zvučnými jmény jako jsou Crossfaith, Texas in July nebo Evergreen Terrace. V loňském roce navíc absolvovali celé turné po boku německých gigantů Caliban. Na podzim Sunset Trail vydali nové EP Serpents, které vás přesvědčí o tom, že i v České republice se dá dělat metalcore na vysoké úrovni. Druhá předkapela Sights, kterou jste měli možnost vidět jako support In Hearts Wake v roce 2015, sice vydala poslední album již v roce 2014, ale v současné době pracuje na novém materiálu, na který se můžete těšit i 12. dubna.

Vstupenky je možné zakoupit v síti smsticket.cz.

In Hearts Wake 12. 4.

Redakce

(Navštíveno 103krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články