IGGY POP zachraňuje planetu za zpěvu Nicka Cavea

Rubrika:  Novinky, publikováno: 30.06.2017

PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), americká společnost starající se o práva zvířat, zveřejnila novou reklamu, na které se podílel Iggy Pop, jeho pes a Nick Cave. Pop je mimo jiné dlouholetý podporovatel a spolupracovník společnosti, proto jeho účast není nijak překvapivá. Jak se mu povedlo být takovým člověkem, za jakého ho má jeho pes, se podívejte níže.

V animovaném klipu sledujeme polonahého Iggyho, který zachraňuje týraná zvířata či uvolňuje ryby z rybářských sítí za zvuků písně Breathless Nicka Cavea, která pochází z dvojalba Abattoir Blues / The Lyre Of Orpheus z roku 2004. Na konci snímku zjistíme, že celá projekce byl jen sen Iggyho psa, který po probuzení a zjištění, že jeho pán sedí vedle něj, provede srdceryvné gesto. Jen se sami podívejte:

Pokud vás hesla snímku „Buďte takovými lidmi, za jaké vás má váš pes“ a „I jedinec může něco změnit“ chytla za srdce, můžete navštívit stránky organizace a přispět nějakou částkou, která půjde na pomoc psům bez domova, nebo můžete rovnou zamířit do svého lokálního zvířecího útulku a nějakého psa (či kočku) si adoptovat. Jak Cave i Pop svorně tvrdí, „dělají to tak všichni, kteří jsou cool“.

 Aleš Lochman

(Navštíveno 193krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články