IAMX se vracejí do Prahy hned se dvěma koncerty

Rubrika:  Novinky, publikováno: 15.09.2016

Není to ani rok, co se Chris Corner s IAMX naposledy představil pražskému publiku. Před půlrokem ještě stihl uchvátit fanoušky v Brně a už hlásí další návštěvu našeho hlavního města. A aby toho nebylo málo, koncerty proběhnou hned dva. Jeden 6. a druhý 8. listopadu.

IAMX jsou z nějakého důvodu jednou ze šťastných kapel, na kterou lidi prostě chodí. Samozřejmě, že to není náhoda ani protekce odshora nebo odspoda. Corner se svými spoluhráči dokáže do živé show přenést emoce ze studiové tvorby. A že jich je!

I přes vleklé potíže s nespavostí a z toho pramenící zdravotní potíže dokázal Chris s IAMX nahrát úspěšnou dlouhohrající nahrávku Metanoia a tu nyní následuje přídavek ve formě CD Everything is Burning (Metanoia Addendum), na kterém se dostalo na songy, které se na řadovku nevešly.

Někomu se možná bude zdát, že dva koncerty za sebou budou zbytečné, ale minimálně fans Cornera i populární party Placebo tento fakt určitě ocení, neboť ten druhý termín se kryje právě s koncertem Molkovy družiny. Obě parties se odehrají v prostorách klubu Rock Café.

Demi Mortuus

 

(Navštíveno 139krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články