Hurts se probouzejí ze zimního spánku singlem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.04.2017

Britská synthpopová dvojka HURTS se po třech komerčně veleúspěšných albech a nekonečných turné rozhodla neusnout na vavřínech a vytěžit z popularity, co to jen jde. Jak si jinak vysvětlit fakt, že od konce turné k poslední desce Surrender neuběhl ještě ani rok, a Theo Hutchcraft i Adam Anderson už mají nachystaný nový materiál. Zatím však jen singl.

Nejnovější píseň, která byla opatřena i videoklipem, nese název Beautiful Ones. Ti, kteří nemohli rozdýchat více popově laděnou tvář kapely z poslední doby a doufali, že se Hurts zase vrátí k temnějšímu a tvrdšímu pojetí synthpopu, budou bohužel zklamáni. Píseň je opět veselou tancovačkou, která jako by z poslední desky vypadla, ovšem samozřejmě stále s velmi silným a zapamatovatelným refrénem. Poměrně násilný a krvavý videoklip ale moc nekoresponduje s náladou písně, jeho výpravnost však diváky uchvátí hned od prvního momentu.

Prozatím není jisté, jestli je píseň jen náhodně vydaným singlem, aby o sobě dali Hurts vědět, nebo jestli se dočkáme v brzké době oznámení nového alba. Fanouškům ale i takové probuzení ze spánku stačí a společně očekávají oznámení věcí budoucích. Vše budeme samozřejmě sledovat i my a nenecháme si to pro sebe.

Aleš Lochman

(Navštíveno 108krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články