Hollywood Undead po dvou letech v Praze

Rubrika:  Novinky, publikováno: 15.02.2018

Už jen pouhé hodiny zbývají fanouškům maskovaného rap coru a nu metalu. V pátek 16. února totiž do karlínského Fora dorazí v rámci evropské části svého truné americká úderka Hollywood Undead. Českým příznivcům se tak představí po dvou letech. Pořádající agentura Fource už ale dopředu avizuje, že koncert je vyprodaný. Není ale potřeba příliš smutnit. Kalifornská pětice totiž zavítá do českých luhů a hájů už za několik měsíců znovu. Svůj set odehraje na červnovém Aerodrome Festivalu.

Před pražskou zastávkou už kapela projela křížem krážem prakticky celou západní Evropu. Už při pohledu do setlistů odehraných koncertů je jasné, že je skutečně na co se těšit. Vedle poměrně velkého výčtu skladeb z loňského alba V nebudou chybět notoricky známé pecky jako Hear Me Now, Everywhere I Go a samozřejmě také Undead.

Všichni členové kapely používají pseudonymy a nosí masky, které jsou většinou založeny na hokejových brankářských designech. Stávající členové kapely jsou Charlie Scene, Danny, Funny Man, J-Dog a Johnny 3 Tears. Hudba Hollywood Undead je propojena s mnoha hudebními styly, například s hip-hopem, nu metalem a dalšími. Nicméně mnoho lidí je definuje jako rap-rockovou kapelu.

Aleš Malár

(Navštíveno 99krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články