Hlavní hvězdou festivalu Aerodrome budou Linkin Park

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.11.2016

LINKIN PARK dorazí do Prahy. S takovou zprávou přišli v pondělí 14. listopadu pořadatelé hudební přehlídky Aerodrome, která letos přivezla tuzemským fanouškům BRING ME THE HORIZON nebo KORN. Hlavní hvězdou čtvrtého ročníku, který se bude konat 11. června  na Letišti Letňany, budou právě Američané, považovaní za jednu z nejdůležitějších rockových kapel posledních let.

V České republice vystoupili Linkin Park naposledy v létě 2008, kdy zahráli v Brně. Do Prahy tentokrát přijedou v rámci turné k nové desce, kterou v současné době nahrávají. Sedmá řadovka kapely prý nebude kráčet ve šlépějích tvrdé a řízné desky The Hunting Party. „Neustále se probíráme novými zvuky, jsme fanoušci hodně hudebních stylů, v poslední době jsem až po uši v hip hopu, indie věcech a elektronice,“ nakousl možné zdroje inspirace Mike Shinoda na začátku letošního roku, kdy deska začala vznikat.

Vstupenky na Aerodrome Festival se začnou prodávat již 18. listopadu, a to přes portál Ticketortal.

V minulých letech na festivalu vystoupili například ALICE IN CHAINS, METALLICA, AVENGED SEVENFOLD, ROB ZOMBIE nebo LIMP BIZKIT.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 251krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články