Headlinerem Colours of Ostrava budou N.E.R.D!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 21.03.2018

Letošní ročník festivalu Colours of Ostrava získal další hvězdné jméno – mezi headlinery bude letos patřit formace N.E.R.D v čele se skvělým Pharellem Williamsem! Formace, která vznikla v roce 1999, do České republiky přiveze čerstvou desku No One Ever Really Dies. Fanoušci se tak mohou těšit na výbušnou směs hip hopu, elektroniky, funky a rocku.

N.E.R.D za sebou mají spolupráci s Kanye Westem, Linkin Park nebo Gorillaz. Do roku 2010 vydali čtyři alba. Aktivizaci N.E.R.D po sedmileté hybernaci vyvolala americká politická realita, stoupající rasové násilí a potřeba se k tomu vyjádřit. Aktuální album No One Ever Really Dies je považováno za nejlepší dílo N.E.R.D nejen pro naprosto nekompromisní zvukové a textové vyznění, překvapilo také hosty.

“Tohle není hudba, tohle je hnutí,” konstatoval Pharrell Williams, který se kromě hudby věnuje také módě, designu, multimédiálnímu projektuI Am OTHER a značce Billionaire Boys Club. Produkoval nespočet úspěšných nahrávek, prodal přes milión alb, získal jedenáct Grammy (a desítky nominací) a několikrát byl nominován i na filmového Oscara. Napsal globální hity pro sebe i Daft Punk, Jay-Z, Britney Spears, Justina Timberlaka, Snoop Dogga a další. Od roku 2014 mu také patří hvězda na hollywoodském Chodníku slávy.

Mezi další nové interprety patří i norský DJ a producent Kygo, který se během pár let stal mezinárodní senzací. Kompletní seznam všech vystupujících na přehlídce Colours of Ostrava, jež se letos koná od 18. do 21. července, najdete na oficiálním webu.

Redakce

(Navštíveno 85krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články