Guns N’ Roses chystají speciální edici desky Appetite For Destruction

Rubrika:  Novinky, publikováno: 03.05.2018

Rok poté, co rockoví velikáni Guns N’ Roses dorazili v obnovené klasické sestavě do Prahy (foto a reportáž ZDE), mají fanoušci opět další důvod k radosti. Po 31 letech totiž vyjde opravdu bohatá deluxe edice alba Appetite For Destruction, na němž se nacházejí hity jako Welcome To The Jungle nebo Sweet Child O` Mine! Informace o speciální deluxe edici se měla oficiálně objevit až v pátek 4. května, ovšem kvůli videu, na němž byl ukázán obsah chystané nahrávky, už není co tajit.

Podle dosavadních informací by nová verze alba Appetite For Destruction měla obsahovat neuvěřitelných 73 skladeb, přičemž hned 49 z nich kapela ještě nikdy nevydala. Kromě remasterované původní verze desky bude kolekce obsahovat EP Live ?!*@ Like a Suicide, další EP s B-side singly, 25 dříve nezveřejněných skladeb, které kapela nahrála v roce 1986 v rámci Sound City Sessions a další 2 novinky, na nichž pánové pracovali s producentem Mikem Clinkem. Kromě toho posluchači dostanou luxusní knihu s fotografiemi z osobního archivu Axla Rose a s ilustracemi, jež doplňují 12 původních skladeb alba. Jen dodáváme, že deluxe edice by měla vyjít 29. června, a to buď na CD nebo na vinylech.

Na to, jak bude tahle lahůdla pro sběratele vypadat, se můžete podívat níže. A nová webová stránka kapely napovídá, že tohle není to jediné překvapení, co Guns N’ Roses v tomto týdnu chystají. Že by šlo o nové světové turné?

gnr-box-1 gnr-box-2 gnr-box-3

Jakub Poštolka

(Navštíveno 370krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články