Guns N‘ Roses opět v Praze

Rubrika:  Novinky, publikováno: 11.06.2022

„Stadium Rock is back!“… Guns N’ Roses přijedou se zpožděním do Prahy oslavit 35 let existence. Po všech peripetiích s covidem se tuzemští fanoušci nakonec přeci jen dočkají. Legendární partička se vrací do České republiky i přes různé spory v kapele v plné síle. Nebudou tedy chybět jak frontman Axl Rose a klávesista Dizzy Reed, tak ani ti, kteří se ke kapele vrátili v roce 2016 po dvaceti letech, kytarista Slash a baskytarista Duff McKagan, a s nimi opět dorazí druhý kytarista Richard Fortus, bubeník Frank Ferrer a klávesistka Melissa Reese.

Guns N’ Roses  vystoupí v sobotu 18. června na letišti v Letňanech a playlist obsáhne hity jako Welcome To The Jungle, Sweet Child O’ Mine, Patience nebo November Rain. Navážou tak na kvůli covidu zrušené turné z roku 2020.

Guns N’ Roses platí za jednu ze skupin, které změnily rockovou a heavymetalovou hudbu konce 80. let. Bývali dokonce označováni jako noví The Rolling Stones. V roce 2002 se ocitli na seznamu sestaveném někdejším britským měsíčníkem Q, obsahujícím 50 skupin, které člověk musí slyšet dříve, než zemře. Televize VH1 ohodnotila Guns N’ Roses jako devátou nejlepší hardrockovou skupinu všech dob. Album Appetite For Destruction figuruje na předloni aktualizované soupisce 500 nejlepších alb všech dob, vyhlášeném časopisem Rolling Stone, v silné konkurenci na 62. příčce.

Vstupenky na koncert lze pořídit v obvyklých předprodejích.

Guns1

Michal Straka

(Navštíveno 200krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články