Green Day: Návrat Idiota

Rubrika:  Novinky, publikováno: 25.09.2015

Nestárnoucí punkrockeři zveřejnili trailer k chystanému dokumentu Heart Like A Hand Grenade. Snímek bude pojednávat o vzniku nahrávky American Idiot.
GREEN DAY se tak ještě jednou vrátí k desce, díky níž v roce 2004 chytili druhý dech.

Heart Like a Hand Grenade má na svědomí filmař John Rocker, který se skupinou strávil ve studiu dlouhých devět měsíců. „Dokument neobsahuje žádné drama či akční souboje. Ukazuje kapelu na vrcholu svých sil, jak dělá úžasnou hudbu. Je to film, který inspiruje. Zároveň je to poměrně malý projekt, vše co bylo použito, je krabice kazet a jedna kamera. Vrátil jsem se k DIY stylu, na němž jsem vyrůstal,“ rozpovídal se o svém snímku režisér.

Kromě záběrů ze studia bude film obsahovat i dříve neviděné koncertní záběry. Ty pocházejí z klubového vystoupení, během něhož zazněla dnes již kultovní deska v celé délce. John Rocker podotýká, že tehdy ještě neexistovaly mobilní telefony s možností nahrávání videa, takže se jedná opravdu o exkluzivní materiál.

Kromě vydání dokumentu se Green Day v současné době začínají soustředit na novou nahrávku. Billie Joe Armstrong nedávno potvrdil, že už má v šuplíku schovaných pár písní…

Jakub Poštolka

(Navštíveno 319krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články