Gingerhead mají nový klip a vyrazí na turné s Wohnouty

Rubrika:  Novinky, publikováno: 12.03.2019

Kapela Gingerhead přichází s videoklipem ke své první česky zpívané písničce To mezi náma…, kterou otextoval Tomáš Roreček Jde o druhý singl z připravovaného albového debutu, který se objeví ve druhé polovině roku. Pozitivní volnomyšlenkářka se v klipu režiséra Alberta Hospodářského nevzdává naděje na záchranu vztahu s přítelem, jehož život se řídí striktním řádem, odříkáním a sebemrskačstvím. Odlišné životní přístupy se odrážejí i v jejich zdánlivě neslučitelných náboženstvích. Jak je ale zřejmé, rozdíly lze při troše dobré vůle překonat.

„Text jako takový je primárně o páru, který se snaží překonat své problémy. My jsme ale nechtěli vytvořit jen typickou love story. Šlo nám o určitý přesah a odkaz na konflikty spojené s vírou se přímo nabízel,ibližuje kytarista Maťo Mišík, který si v klipu střihl roli askety po boku zpěvačky kapely Elišky Pekárek Flakové. Ústřední dvojici v druhé polovině doplnili i ostatní členové kapely, kteří si zahráli přátele přicházející na společnou „poslední” večeři.

hem března a dubna čekají Gingerhead i koncerty, na kterých budou předskakovat kapele Wohnout na jejich Máme na míň TOUR k aktuálnímu albu Miss maringotka, konkrétně v Karlových Varech (22. 3.), Sušici (23. 3.), Jindřichově Hradci (5. 4.) a Ústí nad Labem (6. 4.). Společně obě kapely vystupovaly už loni na jaře.

Pavel Víšek

(Navštíveno 31krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články