FOTO: Pátek na Rock Im Park - Die Toten Hosen, Sum 41 a další

Rubrika:  Live / Novinky, publikováno: 03.06.2017

Německý Norimberk opět žije rockovou hudbou. V pátek zde začal další ročník akce ROCK IM PARK, na kterou i letos dorazily desítky tisíc nadšených diváků nejen z Německa. První festivalový den se nesl ve znamení punkrockových legend DIE TOTEN HOSEN, povedených momentů ovšem bylo více.

Jako jeden z prvních vystoupil americký rapper MACHINE GUN KELLY, jenž se svou doprovodnou kapelou dokázal rychle strhnout davy pod pódiem. Lekci punkrocku během slunečného odpoledne vyučovali SUM 41 a to, jak snadno ovládnout davy, ukázali domácí BEATSTEAKS. Kromě zmiňovaných DIE TOTEN HOSEN, kteří patřili mezi headlinery letošního ročníku, nabídl večerní program i zajímavý lineup pro fanoušky moderních metalových žánrů. S kontroverzně přijatou deskou zde vystoupili SUICIDE SILENCE, po nich už se na pódium v kryté Alternaareně dostali BEARTOOTH, kteří potvrdili, že patří mezi nejlepší metalcorové formace současnosti.

Na rozdíl od sesterské akce ROCK AM RING, která byla kvůli teroristické hrozbě během pátečního večera na zbytek dne přerušena (více ZDE), se akce v Norimberku obešla bez jakýchkoli problémů a komplikací. Sobotní program láká především na silnou dvojici SYSTEM OF A DOWN A PROPHETS OF RAGE. Fotoreport vám přineseme během nedělního dopoledne.

Text: Jakub Poštolka, foto: Milan Říský

(Navštíveno 292krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články