FOTO: Kameny se znovu valí na Prahu. Už zítra!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 03.07.2018

Šestadvacet kamiónů s aparaturou a dalších sedmnáct s vlastní konstrukcí pódia přijelo do areálu letiště Letňany a tři dny pak z obsahu jejich útrob stavěl tým složený ze stodvaceti vlastních techniků a dalších stopadestát místních pódium pro zítřejší koncert legendárních Rolling Stones. Pódium široké cca 74 metrů, vysoké 32 metrů a hluboké 18 metrů bude ještě v úterý dokončeno, jak ujistil při prohlídce stavby přítomné novináře manažer produkce Dale Skjerseth a připraveno k zítřejšímu koncertu. Atmosféru z prohlídky stavby můžete nasát z přiložené fotogalerie.

Brány areálu se otevřou zítra již ve 14:00 hodin, v 18:00 vystoupí švýcarští Gotthard, o hodinu později přijde na řadu tuzemský Pražský výběr. The Rolling Stones pak začnou hrát zhruha ve 20:30 hodin. Koncert se pochopitelně uskuteční za každého počasí a skončí kolem 23. hodiny.

Příprava koncertu Rolling Stones

Příprava koncertu Rolling Stones

Pořadatelé znovu připomínají, že v Letňanech nebude možnost parkování a žádají, aby návštěvníci koncertu použili městskou hromadnou dopravu. Provoz metra bude zítra po koncertě v této souvislosti o hodinu prodloužen až do 01 hodin.

Dále připomínají, že:

  1. Tašky větší než formát A5, tj. 15 x 20 cm (6 palců x 8 palců) nebudou na koncert za žádných okolností připuštěny. Pokud u sebe máte tašku větší než formát A5, nebude vám umožněn vstup a nebudou vám vráceny peníze za vstupenku. Na místě konání koncertu nebudou k dispozici žádné skříňky nebo jiné úložné prostory.
  1. Na koncertu The Rolling Stones bude využita RFID technologie. Váš RFID náramek bude vaší vstupenkou na koncert a digitální peněženkou. Tak si nezapomeňte vyměnit svou vstupenku za RFID náramek.
  1. Pokud máte lístek k sezení, nezapomeňte si s sebou vzít kromě náramku také svou vstupenku!
  1. Nezapomeňte si před koncertem dobít kredit.

Michal Straka

(Navštíveno 301krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články