Je libo sladký med od basáka Red Hot Chili Peppers?

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.08.2015

Pokud přemýšlíte nad tím, co asi dělá basák RED HOT CHILI PEPPERS v době, kdy není turné nebo ve studiu se svou kapelou, máme pro vás odpověď. Věnuje se včelařství!

Ano, je to tak. Flea si totiž na zahradu svého domu pořídil hned tři včelí úly. Podle serveru TMZ se stará o víc než 60 tisíc včel. Důvodem, proč se pustil do vpravdě nerockového koníčku, je jeho zájem o životní prostředí. Když se Flea dozvěděl, že populace včel neustále klesá, rozhodl se to změnit

.flea-bees3

Hudebník se novému koníčku věnuje pouze několik měsíců, ovšem dle zdrojů z jeho okolí práci včelaře zatím zvládá bravurně. Je tedy možné, že RHCP již brzy na svých koncertech začnou prodávat exkluzivní merchandise – originální včelí med „made by Flea“.

Své včeličky fenomenální basák již několikrát ukázal na Instagramu. Když se Flea, vlastním jménem Michael Peter Balzary, nevěnuje svým novým zvířecím „mazlíčkům“, pracuje se svými spoluhráči na nové desce RHCP.
Nedávno se na internet dostala fotografie, na níž je zachycen bubeník Chad Smith a producent Danger Mouse (THE BLACK KEYS, GORILLAZ, NORAH JONES). Je na co se těšit.

Kromě toho se koncem roku ukáže na pódiu v rámci projektu ATOMS FOR PEACE, kde hraje i Thom Yorke z RADIOHEAD.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 386krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články

  • Martin Matyáš Czerwek

    Flea je prostě frajer…stejně jako všichni redhoti…a chybí mi John :(