Flea letos konečně vydá svůj životopis

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.04.2018

Očekávaná biogracie baskytaristy Red Hot Chili Peppers po letech spatří světlo světa. Kniha Acid For The Children, o níž Flea mluví již od roku 2014, se na pulty obchodů dostane 25. září. “Ikonický basák a zakládající člen nesmrtelných Red Hot Chili Peppers konečně odvypráví svůj fascinující životní příběh se všemi vrcholy a pády, které byste očekávali od pouliční krysy z Los Angeles, z níž se stane světově uznávaná rocková hvězda,” stojí v tiskové zprávě knihy.

Životopis podle informací, které Flea zveřejnil už před pár lety, zmapuje muzikantovo problematické mládí plné krádeží a průšvihů, přesun z New Yorku do Los Angeles, kam se vydal žít bohémský život plný jazzu, k němuž byl odmala vychován a samozřejmě osudové setkání s Andhony Kiedisem, s nímž kterým založil Red Hot Chili Peppers. Čtenáři se mohou také těšit na barvité vyprávění o bohatých a letitých zkušenostech s drogami, hlavní příběh se ale bude samozřejmě týkat více než třicetileté historie jeho domovské kapely, která dnes patří mezi nejznámější a největší rockové formace.

Red Hot Chili Peppers letos zažívají klidné období, a to zaslouženě, jelikož kapela strávila téměř celé předchozí dva roky na světovém turné, kde propagovala poslední desku The Getaway.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 402krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články