Festival Zimní Masters of Rock 2021 rozduní Zlín už tuto sobotu!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 23.11.2021

Zdá se to skoro jako zázrak, v dnešní podivné době, ale 16. ročník zimní verze největšího mezinárodního rockového festivalu u nás – Zimní Masters of Rock – bude! Byť tentokrát to pořadatelé stihnou jen tak tak. Zlínsky kraj půjde od následujícího pondělí do lockdownu…V takovýchto podmínkách se pořádání kulturních akcí mění v ruskou ruletu a jde o nejrizikovější podnikání této doby.

Nicméně, teď to ještě vyjde a fanoušci rocku a metalu se zase po delší době sjedou na známé místo, Halu Datart ve Zlíně, už tuto sobotu, 27.listopadu ve 12:30.

Pojďme si to společně užít, ať je svět alespoň na chvíli zase v pořádku. Účinkující kapely Sonata Arctica, Korpiklaani, Freedom Call, The Unity, Visions Of Atlantis, Elvenking, Symfobia, Amalgama a Power 5 se už tak těší, že počítají dny a hodiny do startu…

Ke vstupu stačí mít doklady o úplném očkování, prodělání nemoci v posledních 180 dnech či platný PCR test u osob rozočkovaných, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), neuplynulo 14 dní.

Vstupenky na akci jsou stále v prodeji.

ZMOR_zdražení

Michal Straka

(Navštíveno 95krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články