Festival HABROVKA slaví 15 let!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 30.05.2017

Festival HABROVKA oslaví své patnácté narozeniny skvělou hudbou, divadlem a zajímavým doprovodným programem. Opět proběhne první červnový víkend ve dnech 2. a 3. června 2017 v zahradě kostela sv. Františka v Praze 4. 

Popřát přijedou španělští Chotokoeu, slovenští Longital, tři divoženky různých evropských krajin Korjen, kapela Yo Soy Indigo s americkou zpěvačkou, Houpací koně, Bengas, Hard to Frame či The Odd Gifts. Těšit se můžete i na pestrý divadelní program, který bude poprvé v historii festivalu zasvěcen cirkusu a akrobatům. Studenti evropských cirkusových a divadelních akademií Feel the Universe Circus Company předvedou velkolepou show Sky’s not the limit. Uvidíte rovněž absurdní muzikál Refugee Safari, který měl premiéru v uprchlickém táboře v Jordánsku v roce 2016, nebo zdařilou grotesku autorského divadla Anička a letadýlko. Sobotní dopoledne bude tradičně věnované dětem – loutkovému divadlu, výtvarným dílnám a workshopům s akrobaty.

Tématem letošního ročníku je „Boj o přežití“. O tom, jak přežít nejen ve městě, ale i v přírodě, v rodině nebo ve společnosti, se dozvíte díky workshopům neziskových organizací a poučným kurzům první pomoci pod vedením profesionálních záchranářů.

Redakce

(Navštíveno 118krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články