Fast Food Orchestra vydávají singl Stronger!

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 15.12.2016

Fast Food Orchestra si pro fanoušky připravili předčasný vánoční dárek, po téměř roce od natáčení vydávají singl s klipem s názvem Stronger. Novinka uzavírá éru kapely odstartovanou prozatím poslední deskou ZEN a naopak otevírá éru novou, která vyvrcholí vydáním nové, prozatím bezejmenné desky na podzim roku 2017.

Singl Stronger je s největší pravděpodobností na dlouhou dobu poslední vydanou anglicky zpívanou věcí kapely. Ta má totiž pro novou desku připraven materiál s výhradně českými texty, které doposud byly na jejích nahrávkách spíše okrajové, i když česky zpívaných je hned několik hitů kapely, jako například Montpellier, Virus nebo Modrá raketa.

Děj a atmosféra klipu se nesou v atmosféře tanečních klipů známých z MTV osmdesátých let. „Baví nás ta atmosféra a delší dobu jsme něco podobného chtěli vymyslet a pak přišel Stronger, písnička, ke který tenhle koncept parádně sedí“, komentuje nový klip zpěvák kapely Adam Hejna.

Klip k novému singlu kapela natáčela pod vedením studentského projektu ze Střední odborné průmyslovky sdělovací techniky v pražské Panské a za notné pomoci svých fanoušků v dejvické Klubovně. Střihu a postprodukce se pak ujal Michal Novák z Media Offline.

TZ

 

(Navštíveno 207krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články