Fanoušci Powerwolf se konečně dočkají

Rubrika:  Novinky, publikováno: 03.11.2022

Kvůli probíhající pandemii odložené evropské turné Powerwolf s názvem Wolfsnächte z loňského roku konečně odstartuje příští týden a v Praze v Holešovicích se kapela představí ve Sportovní hale FORTUNA hned 13. listopadu.

Powerwolf si pro toto turné připravili největší produkcí všech dob a fanoušci navíc konečně budou moci ochutnat naživo jak skladby z aktuálního alba Call Of The Wild, tak i největší hity z celé historie souboru. Vlčí smečku na tomto odloženém turné doprovází britští powermetalisté Dragonforce a heavymetaloví válečníci Warkings.

Powerwolf bezpochyby patří k nejúspěšnějším německým metalovým kapelám současnosti. Jejich masivní streamovací událost The Monumental Mass: A Cinematic Metal Event se stále drží na prvním místě v oficiálních německých žebříčcích, čímž Powerwolf opět dokazují, že jsou pevně usazeni na vrcholu metalové scény a patří k výjimečným kapelám svého žánru. Turné navíc 11. listopadu doprovodí album Call Of The Wild ve speciální edicii deska vokálních coververzí Missa Cantorem II, na které jedenáct známých zpěváků reinterpretuje všechny písně z aktuálního albového opusu. Jako avízo nadcházejícího evropského turné Powerwolf vypustili do světa zbrusu nový singl My Will Be Done, podpořený hudebním videoklipem.

Nezúčastnit se této monumentální metalové mše by bylo velkým hříchem. Vstupenky na koncert jsou v obvyklých předprodejích, všechny již zakoupené lístky na původní datum zůstávají v platnosti i na nový listopadový termín.

Powerwolf_NEW22_1140x600_web

Michal Straka

(Navštíveno 315krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články