Faith No More připomenou své začátky

Rubrika:  Novinky, publikováno: 28.07.2016

Pětice FAITH NO MORE, která se loni osmnáct let po řadovce Album Of The Year připomněla povedenou novinkou Sol Invictus, se rozhodla zalovit v šuplících a 19. srpna vydá na vlastním labelu Koolarrow Records dlouho nedostupný debut We Care A Lot, rozšířený o několik rarit. Album z roku 1985 mají v povědomí hlavně skalní fanoušci skupiny, protože zde, stejně jako na druhé desce Introduce Yourself (1987), ještě zpívá Chuck Mosley – nejslavnější kapitolu v historii souboru otevřel až příchod frontmana Mika Pattona na konci osmé dekády.

Proč si tedy Faith No More vybrali právě „jedničku“? Podle baskytaristy Billyho Goulda, který aktuálně patří mezi tři zakládající členy, rozhodlo, že album We Care A Lot zmizelo z trhu už před dvaceti roky a navíc doma při úklidu suterénu objevil originální magnetofonové pásy, které posloužily pro nový remastering.

 

Album s podtitulem Deluxe Band Edition vyjde na CD, vinylu i digitálně a vedle deseti původních nahrávek obsáhne devět bonusů: nové mixy We Care A Lot, Pills For Breakfast a As The Worms Turn, dema ke skladbám Greed, Mark Bown (pracovní název As The Worms Turn) a Arabian Disco, nevyužité intro a koncertní snímky The Jungle a New Beginnings, pořízené v sanfranciském klubu I-Beam v roce 1986.

Pavel Víšek

(Navštíveno 237krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Tagy



Související články