Excentričtí Die Antwoord budou dalším headlinerem Rock for People

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.03.2017

Ruku na srdce, prozatím ohlášený line-up festivalu Rock For People vzbuzoval spíše rozpaky než frenetické nadšení. Dnes ohlášené jméno vystupujícího je ale jiná káva. Festival, který se uskuteční od 4. do 6. července v Hradci Králové, potvrzuje jako headlinera prvního dne jihoafrický fenomén DIE ANTWOORD.

„Napadá mě pár přídavných jmen k očekávanému vystoupení DIE ANTWOORD na Rock for People – ztřeštěné, bizarní, ujeté, dekadentní, nonkonformní, divné…, ale bezesporu taky skvělé, jedinečné a nezapomenutelné!“ říká dramaturg a jeden ze zakladatelů  RfP Michal Thomes. „Jednání se vlekla nekonečně dlouho, kapela řešila poměrně komplikovaný přejezd do Španělska, ale dopadlo to dobře, takže se těšíme na možná nejdivnějšího interpreta v historii festivalu.“ Vzhledem k očekávanému zájmu spouští mimořádně organizátoři předprodej limitované edice 2000 ks jednodenních vstupenek na 4. července. Další edice jednodenních vstupenek na tento den není plánována. Vstupenky budou v prodeji v ceně 1.250 Kč. „Naší prioritou jsou celofestivaloví návštěvníci, ale zároveň chceme dát příležitost i skalním fanouškům kapely,“ dodává Thomes.

Na letošním Rock for People vystoupí přes 100 interpretů. V současné době jsou oznámeni například EVANESCENCE, FOSTER THE PEOPLE, CAGE THE ELEPHANT, MARMOZETS, SLAVES, DEEZ NUTS, COMEBACK KID, MOOSE BLOOD, ESKIMO CALLBOY, NOVELISTS, IMMINENCE, SAM ALONE & THE GRAVEDIGGERS, THE PICTUREBOOKS, SPRING KING nebo TAGADA JONES.

Vstupenky jsou v prodeji na stránkách festivalu (www.rockforpeople.cz). Aktuální edice celofestivalových pasů je až do 31. 3. 2017 (nebo do vyprodání edice) v prodeji za cenu 1.800 Kč. K dispozici jsou také kombotickety nebo speciální edice vstupenek pro juniory od 15 do 17 let za cenu 1.300 Kč.

Pavel Zelinka

(Navštíveno 109krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články