ENTER SHIKARI míří v prosinci znovu do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 15.06.2017

ENTER SHIKARI jsou u nás poměrně populární – jak jinak si vysvětlit fakt, že k nám jezdí tak často a navíc jsou téměř všechna jejich vystoupení vyprodaná. Partička okolo zpěváka Rou Reynoldse to tady má zkrátka ráda a umí to tu pořádně roztočit. A protože jejich poslední vystoupení v našich končinách v rámci festivalu Aerodrome bylo vlažné (za denního světla a na velkém festivalovém pódiu – report z celé akce čtěte zde), přijede si kapela napravit reputaci do klubu – tak, jak jim to sluší nejvíc. 9. prosince se představí v pražském Lucerna Music Baru.

Enter Shikari na scénu vtrhli přes deseti lety nekompromisní HC/trancecore prvotinou Take to the Skies, se kterou začali sklízet ohlasy vlastně okamžitě. Na rozdíl od dalších podobných kapel si ale dokázali udržet formu a jejich poslední deska The Mindsweep z roku 2015 pokračuje ve vzestupné tendenci kvality. A naživo kapela prostě umí. Když se k nim navíc přidají ještě LOWER THAN ATLANTIS a ASTROID BOYS, je o parádní večírek postaráno. Vstupenky na koncert se začnou prodávat v pondělí 19. června prostřednictvím GoOut.cz.

Na novém albu Enter Shikari podle všeho svědomitě pracují. Zveřejněny byly už dva singly, skladby Redshift (čtěte a poslouchejte ZDE) a Supercharge s hostem Big Narstiem, kterou si můžete poslechnout ZDE.

Aleš Lochman

(Navštíveno 124krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články