Elektronický mág Skrillex si vzpomněl na post-hardcorovou minulost

Rubrika:  Novinky, publikováno: 17.01.2017

Dlouhých deset let museli fanoušci kultovní post-hardcorové kapely FROM FIRST TO LAST čekat na novou píseň, v níž by se za mikrofonem objevil Sonny Moore, v posledních letech známý především jako SKRILLEX. Právě dubstepový producent je největším lákadlem nového singlu Make War, který From First To Last vypustili do světa 16. ledna. A není žádnou náhodou, že singl vydali v den, kdy slaví Sonny Moore své 29. narozeniny.

To, že veleúspěšný producent, který v posledních letech spolupracoval například s JUSTINEM BIEBEREM, něco chystá se svou bývalou kapelou, bylo známo již delší dobu. Návrat Moorea do formace, která v minulé dekádě stála v čele módní post-hardcore vlny, začal být reálnější loni v srpnu, kdy From First To Last opustil zpěvák Spencer Sotelo. Na návrat svého bývalého frontmana pak prostřednictvím sdílení několika článků lákala na Facebooku samotná skupina. Spekulace ještě více podpořila fotografie ze studia vydaná před pár dny na Instagramu, na níž se kromě kytaristy Matta Gooda nacházeli také Mark Hoppus a Travis Barker z BLINK-182 a známý producent John Feldmann.

Sonny Moore působil na postu frontmana From First To Last v letech 2004 až 2007 a stihl natočit alba Dear Diary, My Teen Angst Has A Body Count (2004) a Heroine (2006). Poté, co kapelu opustil, začal se věnovat elektronické hudbě. Jak tahle část jeho kariéry dopadla, už určitě všichni víte.

Zda se ale ke své bývalé kapele vrátil na plný úvazek, nebo se jedná o ojedinělou spolupráci, zatím není jasné. Popis Instagramového účtu kapely ale napovídá, že Skrillex bude s From First To Last spolupracovat i nadále.

fftl

Jakub Poštolka

(Navštíveno 163krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články