Dream Theater se v červnu zavřou do studia

Rubrika:  Novinky, publikováno: 08.04.2018

Zpěvák James LaBrie udělal všem fanouškům progresivních metalistů Dream Theater velkou radost. V aktuálním rozhovoru totiž prozradil, že se formace už v červnu chystá do nahrávacího studia, kde by měl vzniknout nástupce desky The Astonishing z roku 2016. V pořadí již čtrnáctá nahrávka by dle jeho slov mohla být venku někdy v průběhu února 2019. Poté by se Dream Theater měli vydat na světové turné.

Jak bude nová deska znít, ovšem není jisté. Už loni ale LaBrie řekl, že mají všichni členové kapely jasno, jakým směrem se nyní vydají. Klávesák Jordan Rudess tvrdí, že tentokrát nepůjde o koncepční nahrávku, jako tomu bylo právě v případě The Astonishing.

Už nyní ale mají Dream Theater jasno o tom, že ve studiu nehodlají obnovit starší nápady, které se nedostaly na finální podobu předchozích nahrávek. “Vždycky říkáme že se k těm písním vrátíme. Nikdy to ale nedopadne, protože jakmile nastane čas psaní a nahrávání nového alba, vždycky tvrdím, že jde o odraz toho, co se děje v daném okamžiku,” řekl nyní čtyřiapadesátiletý zpěvák o způsobu, jakým Dream Theater pracují během tvorby nových desek.

Jakub Poštolka

 

(Navštíveno 109krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články