Do Brna měli přijet Alt-J nebo Enter Shikari, festival je ale zrušen

Rubrika:  Novinky, publikováno: 17.05.2018

Do Brna letos v srpnu měli zavítat populární indie-rockeři Alt-J, divočáci Enter Shikari, The Adicts, Deez Nuts nebo Little Big. Nový městský festival Urban Rock lákal na pestrou multižánrovou přehlídku, nyní ovšem pořadatelé byli nuceni celou akci zrušit. Důvodem je nečekaný odchod významného partnera, jenž měl pro existenci festivalu zásadní význam.

“Se slzou v oku vám musíme oznámit, že jsme nuceni Urban Rock zrušit. Někdy zkrátka dobré úmysly nestačí a překážek je tolik, že již není možné pokračovat. A přesně do tohoto bodu jsme se dostali i my. Důvodem je nenaplnění některých dohod a odpadnutí výrazného partnera, jehož finanční plnění mělo pro konání akce zásadní význam. Ačkoli jsme hledali všemožná řešení, žádné z nich se neukázalo jako realizovatelné. Celá situace je velmi nešťastná, jelikož naší hlavní snahou bylo přivést do Brna něco speciálního s mezinárodním přesahem. Výjimečný projekt, který zde nemá obdoby. Nicméně v tuto chvíli jsou všechny varianty, jak Urban Rock uspořádat, vyčerpané. Věřte, že jsme dělali vše, co bylo v našich silách, aby tato nešťastná situace nenastala. Děkujeme za vaši podporu a doufáme, že se v budoucnu setkáme na jiných akcích,” stojí v oficiálním prohlášení pořadatelů festivalu.

Peníze za již zakoupené vstupenky budou lidem vráceny stejným způsobem, jakým je zakoupili.

Fanoušci Enter Shikari ovšem nemusí smutnit, že by své oblíbence letos v Čechách neviděli. Populární britská partička se totiž ukáže na Rock For People.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 165krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články