Die Antwoord se v létě vrátí do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 12.03.2018

Jedna z nejvíce extravagantních a provokativních kapel současné hudební scény hlásí návrat do Prahy. Jihoafričtí Die Antwoord, kteří loni skvěle bavili publikum na Rock for People v Hradci Králové, se svojí nezapomenutelnou audiovizuální show vystoupí 20. srpna na Výstavišti. Tuzemští fanoušci tak mohou mít velkou radost. Po loňském vystoupení se totiž spekulovalo, že šlo o poslední možnost vidět Die Antwoord v České republice. Fámy o tom, že kapela v roce 2017 vydá své finální album a poté ukončí svou činnost, se naštěstí ukázaly jako nepravdivé.

V Praze se kapela, která hudebně vychází z jihoafrické subkultury zef, představí po dvou letech, v roce 2016 zde dokázala vyprodat areál ve Žlutých lázních. Dekadentní dvojka, kterou tvoří potetovaný rapper Ninja a zpěvačka Yolandi Visser, má na svém kontě celkem čtyři alba. To poslední Mount Ninji and da Nice Time Kid vyšlo v roce 2016. Loni Die Antwoord vydali singl Love Drug.

Vstupenky na koncert budou od 14. března k dispozici v sítích Ticketpro, Ticktportal a GoOut – omezený počet vstupenek za 850 Kč, ostatní za 950,- Kč.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 102krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články