DEPECHE MODE se v lednu vrátí do Prahy

Rubrika:  Novinky, publikováno: 20.06.2017

DEPECHE MODE se na základě úspěšného a vyprodaného koncertu, který se v Praze uskutečnil 24. května (na fotoreport se podívejte ZDE), vrací do České republiky. Tentokrát se představí v útrobách pražské O2 areny 31. ledna 2018.

Depeche Mode platí za jednu z nejzásadnějších skupin moderní hudby a ani po 14 studiových albech koncertně nepolevují. Jak se stalo i během posledních šňůr k deskám Delta Machine a Sounds of the Universe, i tentokrát po sérii venkovních vystoupení zavítá skupina v zimních měsících do koncertních hal. Nejnovější studiové album Spirit vyšlo letos v březnu (recenzi čtěte ZDE) a turné s názvem Global Spirit Tour jen tak neskončí.

The Global Spirit Tour je osmnácté turné Depeche Mode a kapela na něm koncertně vystupuje poprvé po více než třech letech. Na turné skupina pokračuje ve svém charitativním partnerství se švýcarským výrobcem hodinek Hublot s cílem informovat a získávat finanční prostředky pro charitativní projekt Charity: Water, jehož posláním je poskytovat všem obyvatelům planety nezávadnou pitnou vodu.

Oficiální předprodej vstupenek bude zahájen 26. 6. 2017 v 10:00 hodin. Předprodej pro Live Nation club od 23. 6. 2017 10:00 hodin.

Aleš Lochman

(Navštíveno 121krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články