Daron Malakian oprašuje Scars on Broadway

Rubrika:  Novinky, publikováno: 14.04.2018

Aktualizace 16.4: Nový singl a videoklip Scars on Broadway vyjde již 23. dubna. Na sociálních sítích to ohlásil Malakian. Jeden ze členů kapely redakci Rock`n`All potvrdil, že celá nahrávka by měla vyjít ještě letos.

„It’s coming,“ odpověděl nečekaně na Facebooku přímo kytarista a zpěvák Daron Malakian (System Of A Down) na dotaz, zda je v plánu nová hudba projektu Scars on Broadway. Profil na sociálních sítích totiž po letech opět ožil a název byl změněn na Daron Malakian and Scars on Broadway. „Nikoho jsem nevyhodil. Když jsem začal se Scars, vždy jsem říkal, že line up skupiny se bude měnit. Vždy podle toho, jakým směrem se budu ubírat. Různí muzikanti se hodí pro odlišné styly. Proto jsem přidal své jméno před název,“ odpověděl Malakian jednomu z fanoušků. Původně s ním hrál i bubeník System Of A Down John Dolmayan.

Scars on Broadway vydali poslední nahrávku před deseti lety, plánovali i druhou, k jejímuž vydání nikdy nedošlo. V únoru 2012 vydali teaser na píseň Guns Are Loaded a kromě albové dvojky slibovali i předkrm v podobě EP. V září téhož roku zahráli i několik nových písní, už s lehce obměněnou sestavou. Později bez jakékoliv důvodu nakonec zmizeli ze scény a nic nevydali. Až teď se opět probudili k životu.

Začátkem dubna podle všeho natáčeli klip, už v nové sestavě. Bližší informace k datu vydání singlu zatím nejsou, stejně tak je nejasné, zda se na chystané novince objeví doposud nevydané kousky jako právě Guns Are Loaded, Dictator či Sickening Wars. Nezbývá než doufat, že si Malakian vydání tentokrát opět nerozmyslí.

30689181_10212360337467044_6148025240732565504_n

 

Milan Říský

(Navštíveno 655krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články