Dalším headlinerem Rock For People jsou Paramore!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 19.04.2017

Tajemství je odhaleno. Pořadatelé festivalu Rock For People odhalili třetího headlinera, který doplní již potvrzené DIE ANTWOORD a EVENANESCENCE. Do Hradce Králové se po šesti letech vrátí rocková partička PARAMORE, kterou vede charismatická zpěvačka Hayley Williams.

Paramore na jeden z předních českých festivalů navíc přivezou čerstvou novinku After Laughter, jejíž vydání je stanoveno na 12. května. Nahrávku předchází synth-popově laděný singl Hard Times a zdá se, že kapela naváže na eponymní nahrávku z roku 2013, na níž Paramore opustili své pop-punkové kořeny. Singl doplnil retro laděný klip plný pastelových barev, který můžete vidět níže.

Kapela na nové desce pracovala už od loňského roku, kdy se na internet dostaly fotografie ze studia. Překvapivě se na nich nacházel i bubeník Zac Farro, který formaci spolu se svým bratrem Joshem opustil v roce 2010. Letos v únoru se pak potvrdilo, že se Farro skutečně jakožto oficiální člen do své bývalé kapely vrátil. A abych těch personálních změn nebylo málo, After Laughter bude první deska, na níž se nebude podílet basák Jeremy Davis. Ten z Paramore odešel v roce 2015.

Kromě již zmiňovaných Die Antwoord a Evanescence na letošním ročníku Rock For People vystoupí například FOSTER THE PEOPLE, MASTODON, THREE DAYS GRACE, CAGE THE ELEPHANT nebo YOU ME AT SIX. Vstupenky jsou v prodeji na www.rockforpeople.cz. Aktuální edice celofestivalových pasů je v prodeji za cenu 2.000 Kč. K dispozici jsou také kombotickety nebo jednodenní vstupenky. Festival se koná od 4. do 6. července.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 107krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články