Další ročník Nouvelle Prague je tu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.11.2015

6. a 7. listopadu se v prostorách pivovaru Staropramen uskuteční již 3. ročník mezinárodního  showcase festivalu a hudební konference s názvem Nouvelle Prague. Michal Rejzek z Nouvelle Prague již dříve oznámil letošní headlinery, kterými budou švýcarská elektro-popová kapela KADEBOSTANY a LENKA DUSILOVÁ s BAROMANTIKOU. Zveřejněna byla i jména tuzemských showcasových kapel vybraných ve spolupráci s časopisem Full Moon a Radiem 1, kterými budou MYDY RABYCAD, WILD TIDES, GHOST OF YOU a SUNDAYS ON CLARENTON ROAD.

Pro fanoušky, kteří vyhledávají nové, neotřelé hudební zážitky, bude velmi očekávaná také informace o zahraničních showcasových interpretech. Těmi letos budou BEASTS (UK), BEAU (USA), JAMES HARRIES (UK), NORTHEAST PARTY HOUSE (AUS), MEAT WAVE (USA), THE AMAZONS (UK) a THE PRETTIOS USA). Indii místo původně ohlášených Kraken přiletí zastupovat kapela STUDMUFFIN (IND), nominovaná na tento post partnerským festivalem Mood Indigo.

Nouvelle Prague také zveřejňuje kompletní seznam diskusních panelů, které se uskuteční v rámci mezinárodní hudební konference. Názvy letošních panelů jsou Highway 2015 Revisited, Booking stokrát jinak, Sociální sítě & Marketing, Festivalová abeceda pro začátečníky i pokročilé, Brands & Events, Jak maximalizovat příjmy z autorských práv a Ticketing a cashless řešení – hudba přítomnosti.

Festival Nouvelle Prague je rovněž součástí projektu Staropramen Festivaly bez Zábran. Znamená to, že areál smíchovského pivovaru bude bezbariérový včetně sociálního zařízení. Návštěvníci navíc mají jedinečnou příležitost zavítat přímo do srdce samotného pivovaru. Organizátor po předchozí registraci nabízí vstup pro vozíčkáře zdarma. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu info@festivalybezzabran.cz, a to do čtvrtku 5. 11. do půlnoci.

Pomoci otevřít další festivaly a šíření projektu Staropramen Festivaly bez Zábran mohou i samotní návštěvníci. Stačí přinést plastová víčka či kovové pivní korunky a odevzdat je na místě hosteskám v červeném stanu. „Nejen, že návštěvníci mohou hrát o zajímavé odměny, ale zároveň přispějí k tomu, aby si hudbu mohl v budoucnu užít opravdu každý,“ vyzývá Jan Vošta.
Více informací o projektu Festivaly bez zábran naleznete zde: https://www.facebook.com/festivalybezzabran.cz

Jednodenní vstupenky na festivalovou část jsou v předprodeji za 270,- Kč + poplatky, na místě pak 400,- Kč. Celofestivalová vstupenka je za 370,- Kč + poplatky v předprodeji a za 450,- Kč na místě.

(Navštíveno 169krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Tagy



Související články