Criminal Colection představili nový videoklip

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 17.05.2017

Vypadá to, že vsetínští pop-punkeři CRIMINAL COLECTION zažívají produktivní časy. Po loňském povedeném EP Honest Songs (více zde) přichází pánové s videoklipem ke zbrusu novému singlu This Year. „Singl jsme točili ve dvou studiích. V Hranicích na Moravě jsme dělali bicí, zbytek jsme točili ve Vsetíně,“ komentuje nahrávání nového singlu zpěvák a bubeník Tomáš Hennel.

Criminal Colection se podle jeho slov letos chystají jít cestou několika samostatných singlů. „Před dvěma roky jsme vydali desku, před rokem EP a teď chceme jít zase cestou singlů. To znamená, že bychom chtěli vždy po nějaké době vydat jeden singl a až jich bude víc, tak poslední vypustíme s deskou, na které všechny ty singly budou,“ dodal Tomáš Hennel s tím, že kapela chystá každý singl podpořit buď videoklipem, nebo alespoň lyric videem.

Vsetínské trio se na české hudební scéně pohybuje již od roku 2004. Za tu dobu stihli Criminal Colection vydat několik EP a již zmiňovanou dlouhohrající desku, která pod názvem Stay For A Little While vyšla v roce 2015. Kromě stovky odehraných koncertů v České republice a na Slovensku se Criminal Colection v minulosti představili například v Rusku, Brazílii, Izraeli nebo v Kanadě.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 178krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články