Co má v trezoru Gene Simmons?

Rubrika:  Novinky, publikováno: 06.01.2018

Baskytarista Gene Simmons, s nímž si můžete v lednovém Rock’n’Allu přečíst exkluzívní rozhovor Marcela Anderse, se místo Kiss poslední dobou věnuje sólovým aktivitám, a to hudebním i obchodním. Snem skalních fanoušků je určitě box The Vault, dostupný v limitovaném nákladu do konce roku 2018. Onen limit určují zřejmě jen objednávky, ale jejich počet reguluje cena. Sedmnáctikilový box můžete mít za 2000 dolarů a v rámci „paketu“ The Home Experience, který už stojí 50 000 dolarů, vám ho ve Spojených státech doručí Simmons osobně.

Co tajemný trezor vlastně obsahuje?! Kromě biografické knihy vázané v kůži také medaili s nápisem In Gene We Trust a panáčka Gena Simmonse s tělesnými proporcemi drsnějšího kamaráda panenky Barbie. Pomineme-li memorabilie, jádro boxu tvoří 11 CD se 166 dříve nezveřejněnými demosnímky autorských skladeb. Jedná se o úrodu, která vznikla v letech 1966-2016 během studiových frekvencí, kterých se účastnili třeba bratři Van Halenovi, Joe Perry z Aerosmith, ale i Bob Dylan.

Web Metaltalk.net dostal na podzim výjimečnou příležitost seznámit se podrobně s obsahem prvního cédéčka a není bez zajímavosti, že v písni Juliet, na níž se Simmonsem participoval filmový skladatel Ken Tamplin, zpívá Gabriela Gunčíková, v letech 2014-2015 členka Trans-Siberian Orchestra, kterou si otrlejší mohou pamatovat z televizní reality show Česko-slovenská SuperStar, kde v roce 2011 skončila jako poražená finalistka. Bystrozrací se od prvního lednového týdne mohou s trcklistem boxu seznámit na webu Ultimate Classic Rock.

gene-simmons-vault-carousel-breakout-shot

 

Pavel Víšek

(Navštíveno 314krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články

  • Petr Dostál

    My máme doma také trezor . Ne, že bych doma schovával miliony, ale i tak mám lepší pocit, když jsou peníze bezpečně zamčené. Máme tam i důležité dokumenty od domu. Děti nám ve skříni věčně “uklízí”, tak v trezoru jsou před nimi v bezpečí, aby nám je neztratily nebo třeba nepomalovaly 😀 .