Kutí něco nového?

Rubrika:  Novinky, publikováno: 05.03.2018

Otazník nad budoucností amerických Linkin Park visí po smrti zpěváka Chestera Benningtona stále ve vzduchu, co má kapela v plánu v následujících měsících je zatím obestřeno tajemstvím. Teď se minimálně trojice Brad Delson, Mike Shinoda a Phoenix sešla ve studiu, což rozproudilo spekulace nad novým materiálem. Muzikanti samozřejmě o jeho existenci mlčí, přestože se pokračování pod hlavičkou Linkin Park očekává. Nikdo z nich jej totiž doposud kategoricky nezamítl, spíš naznačují pravý opak.

Nedávno například vypustil rapper Mike Shinoda EP pojmenované Post Traumatic, na kterém se se smrtí dlouholetého kamaráda na ploše tří skladeb vyrovnává. V srpnu se muzikant představí sólově na festivalu Summer Sonic a fanoušci Linkin Park se jej snaží prostřednictvím internetové kampaně dostat i do jiných měst.

Chystají tedy Linkin Park něco nového, nebo Delson s Phoenixem jen pomáhají Shinodovi s jeho novým projektem? To se snad dozvíme brzy! A pokud chcete zavzpomínat, jak to vypadalo na posledním koncertě Linkin Park v Praze, mrkněte na naší galerii ZDE.

Milan Říský

(Navštíveno 617krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články