Chcete se potkat s Davidem Bowiem? Můžete!

Rubrika: Novinky, publikováno: 13.04.2017
Bowie VR

Muzikál Lazarus, v němž zaznívají písně vzniklé genialitou Davida Bowieho, bude převeden do virtuální reality. Toto dílo mělo premiéru koncem roku 2015 v New Yorku, dále se v původní verzi až do letošního ledna hrálo v londýnském Kings Cross Theatre.

Nyní se však chystá nová podoba tohoto představení, jejíž finální forma má být dokončena v rámci V&A’s 2017 Performance Festivalu. Ten se bude konat v druhé polovině dubna opět v Londýně a na jeho poslední den (30. 4. 2017) je naplánován program „Od VHS k VR“, během kterého se bude virtuální Lazarus promítat.

Záznamy ze samotného muzikálu byly pořízeny právě v lednu tohoto roku. Jeho hvězdami jsou Amy Lennox, Sophia Anne Caruso či Michael C Hall, jenž vzdal Bowiemu hold na předávání letošních BRIT Awards. Tam byl Starman oceněn jako nejlepší britský zpěvák.

Vstup na promítání je zdarma a kromě samotné projekce bude prezentován také způsob, jakým takovýto počin vznikal. Pokud se budete koncem dubna vyskytovat v Londýně, nenechte si tuto jedinečnou událost ujít!

Ema Šimečková

(Navštíveno 95krát, z toho 1krát dnes)
0