Bubeník The Ghost Inside přišel po nehodě o nohu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 15.01.2016

Následky listopadové dopravní nehody (více o tragickém střetu ZDE), během níž byli zraněni členové metalcorových THE GHOST INSIDE, jsou děsivé. Vůbec poprvé od nehody o sobě dal vědět bubeník Andrew Tkaczyk, který na Instagramu svým příznivcům vylíčil, že se po 10 dnech strávených v komatu probudil a zjistil, že mu chybí téměř celá noha.

“Je to jedno zranění z mnoha dalších – jedná se například o zlomená žebra, kyčel, poraněnou páteř, poškozené vazy v rameni. Od té doby, co jsem se po 10 dnech v komatu probudil a zjistil, že nemám nohu, zůstávám pozitivní. Nedopustím, aby mě to zastavilo. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale opět budu hrát na bicí,” podělil se o hrůzné zážitky Tkaczyk.

the_ghost_inside_drummer_leg_0116_instagram (1)

Zatímco Andrew Tkaczyk a zpěvák Jonathan Vigil zůstávají pod lékařským dohledem, s dobrou zprávou přišel v pátek kytarista Zach Johnson. Ten byl po osmi náročných operací propuštěn domů.

Kapelu, která se navzdory nepřízni osudu rozhodně nehodlá vzdát, stále můžete podpořit prostřednictvím účtu na serveru Gofundme, kde jim finanční hotovost zaslali například kolegové z ARCHITECTS nebo BRING ME THE HORIZON.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 531krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články