Bruno Ferrari rozjel šílenou kampaň!

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 18.06.2017

Bruno Ferrari, alter ego Samira Hausera z (již neaktivních) VANESSY a MORTAL CABINET, se rozhodl pokračovat v hudební kariéře. „Man fatal“ české hudební scény chystá se svým originálním mixem sedmdesátkového popu, elektroniky (a samozřejmě s nezaměnitelnou image a vizuální stylizací) nové album, na které potřebuje vybrat peníze. O ty prosí fanoušky prostřednictvím Startovače.

Jak je u podobných crowdfundingových kampaní zvykem, přispěvatelé si mohou vybrat z celé plejády nabízených odměn. Od standardních (CD, tričko nebo vstup na koncert) až po ty nevšední přesně v duchu Samirovy (nebo Brunovy, chcete-li) zkažené mysli. Je libo znesvěcená voda samotným autorem, Brunův silikonový jazyk, dámské plavky s motivem Brunova břicha či přímo z tohoto břicha povečeřet? Stačí si jen vybrat, podpořit a pak už se jen na své odměny těšit (více ZDE).

Snímek obrazovky 2017-06-17 v 12.07.18

Zatím bezejmenné album mají z produkční stoličky na svědomí guru české elektroniky Moimir Papalescu a John Fryer (spolupracoval například na deskách NINE INCH NAILS nebo DEPECHE MODE), tedy dvojice, která stojí už za zvukem posledního alba Antidotum zmíněné Vanessy. Na albu se objeví také zajímaví hosté, například sbormistr Bohumil Kulínský, který bude aranžovat mužské sbory.

A proč se Samir rozhodl vrátit na scénu jako Bruno Ferrari, když dříve avizoval, že se hodlá věnovat už jen psaní filmových scénářů? Inu, vysvětlení je pro Bruna asi typické: „K další tvorbě jsem se rozhodl po jedné ceremonii spojené s pitím halucinogenního nápoje Ayahuasca. Vám, kteří jste podobnou ceremonií prošli, je asi jasné, že jsem nemohl jinak, než dát na rady „zelené dámy“, pro vás ostatní malé vysvětlení – po užití tohoto nápoje se vám zjeví ženská bytost, která vás učí a radí vám, jak naložit se svým životem. Její autoritu opravdu nelze nebrat vážně. „Zelená dáma“ mi tehdy sdělila, že bych měl natočit další desku jako Bruno a že musím zářit a věřit. Dobrá, takže zářím a věřím.“

Aleš Lochman

(Navštíveno 291krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články