Bring Me The Horizon vypustili ochutnávku z nadcházejícího DVD

Rubrika:  Novinky, publikováno: 25.10.2016

Poslední řadové album That’s The Spirit vydali BRING ME THE HORIZON v minulém roce. Na komerční úspěch tohoto díla navázali letos v dubnu, kdy odehráli svůj vůbec první koncert za doprovodu symfonického orchestru. Vystoupení v proslulé londýnské Royal Albert Hall bylo nasnímáno a záznam v podobě audia i videa vyjde jako Live At The Royal Albert Hall 2. prosince. Bude se jednat už o druhý živák v diskografii kapely: ten první pod názvem Live At Wembley vyšel loni v létě.

Koncert proběhl na podporu charitativní organizace Teenage Cancer Trust, na jejíž účet putovaly všechny peníze získané z prodeje lístků (a stejným směrem by měly odejít i výdělky z prodeje nosičů). Symfonický orchestr a sbor pod názvem Parallax Orchestra vedený Simonem Dobsonem dodal skladbám této populární kapely další rozměr. Na videozáznam skupina už teď láká ochutnávkou v podobě skladby Doomed (otvírák poslední desky a také samotného koncertu).

Během show zazněly živě skladby převážně z posledních dvou alb (That’s The Spirit a Sempiternal), na starší tvorbu dává vzpomenout jen píseň It Never Ends. Na kompletní tracklist se podívejte dole, v případě zájmu už teď můžete DVD, CD nebo vinylovou nahrávku objednávat z oficiálních stránek kapely a podpořit tak dobrou věc.

 1. Overture: At The Earth’s Curve
 2. Doomed
 3. Happy Song  
 4. Go To Hell, For Heaven’s Sake
 5. Avalanche
 6. It Never Ends  
 7. Sleepwalking
 8. Empire (Let Them Sing)
 9. Throne
 10. Shadow Moses  
 11. True Friends
 12. Follow You
 13. Can You Feel My Heart
 14. Antivist
 15. Drown
 16. Oh No

Aleš Lochman

(Navštíveno 267krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články