Bring Me The Horizon mají zombie videoklip. Letos zahrají také na Rock im Park

Rubrika:  Novinky, publikováno: 17.03.2016

Britští BRING ME THE HORIZON se po pár měsících připomínají dalším materiálem z loni vydané desky That’s the Spirit. Nyní se na svět dostal videoklip k singlu Follow You, v němž kapela brutálním způsobem představuje svou vizi zombie apokalypsy. V klipu tak není nouze o násilí, krev, vyhřezlé vnitřnosti, domy v plamenech a další záběry, které byste u předešlé tvorby BMTH hledali marně.

Poslední album That’s the Spirit pokračuje v progresu, který načala už předchozí deska Sempiternal. Z metalcorové modly se za posledních pár let stala vyzrálá rocková kapela, jíž ovšem velká část fanoušků už nemůže přijít na jméno.

Bring Me The Horizon se za pár měsíců vydají na evropské turné, které nemine ani Prahu (více). Kromě toho formace z Sheffieldu vystoupí na německém festivalu Rock im Park, kde bude, zejména u mladších návštěvníků, bezesporu patřit mezi největší lákadla celé festivalové přehlídky. Kromě BMTH v Norimberku (3. až 5. června) vystoupí legendární BLACK SABBATH, RED HOT CHILI PEPPERS nebo VOLBEAT.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 144krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články