Billy Talent se v létě vrátí do ČR, zahrají v Olomouci

Rubrika:  Novinky, publikováno: 07.03.2017

Kanadská rocková skupina BILLY TALENT, která je v našich končinách velmi populární, si v létě odskočí od festivalových vystoupení na samostatný koncert do Olomouce. Jediné tuzemské vystoupení proběhne v areálu Korunní pevnůstky 1. srpna.

Billy Talent mají u nás velkou fanouškovskou základnu, kterou muzikanti často odměňují výbornými koncerty. Naposledy je bylo možné u nás spatřit v loňském roce, kdy se představili v Praze v rámci festivalu Aerodrome. Během olomouckého vystoupení se dá očekávat, že pánové odehrají i nějaké kousky z aktuálního řadového alba Afraid Of Heights, kterým budou sekundovat nejvíce známé energické hitovky z rané tvorby.

Historie skupiny se datuje až do roku 1993, debutové album Watoosh! vyšlo ale až o šest let později (to ještě pod názvem Pezz). Po prohrané soudní bitvě s americkou skupinou téhož jména si čtveřice zvolila název dle fiktivního kytaristy z filmu Hard Core Logo. Billy Talent až do dnešních dní účinkují v původní sestavě, ve které figurují Ben Kowalewicz (zpěv), Ian D’Sa (kytara), Jonathan Gallant (basa) a Aaron Solowoniuk (bicí).

Srpnový koncert Billy Talent pořádá agentura Bounty Rock Cafe Promotion ve spolupráci s Agenturou Kvas v rámci letního festivalu Olomoucké kulturní prázdniny. Vstupenky v ceně 799,- Kč jsou v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketstream, GoOut anebo přímo v Olomouci v Bounty Rock Cafe, které leží na třídě Kosmonautů.

Aleš Lochman

(Navštíveno 249krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články