Billy Talent nahrávají novou desku bez svého bubeníka

Rubrika:  Novinky, publikováno: 18.01.2016

Týden poté, co jsme se dozvěděli o tom, že populární BILLY TALENT zahrají spolu s BRING ME THE HORIZON a KORN v Praze, přichází z tábora kanadských sympaťáků smutná zpráva. Bubeník Aaron Solowoniuk, který mnoho let let bojuje s roztroušenou sklerózou, kvůli svému zdravotnímu stavu opustil své kolegy. A to přímo během nahrávání očekáváné páté desky.

“Jak možná víte, více než 15 let trpím roztroušenou sklerózou a nikdy mě to nezastavilo od nahrávání a koncertování. Během posledních šesti měsíců bojuji s recidivou. Tenhle týden se chystám na změnu léků a dělám vše proto, abych byl zdravý,” uvedl Solowniuk v krátkém videu, v němž svým příznivcům objasňuje aktuální stav. Jeho nemoc se v poslední době podle všeho zhoršila, a tak se rozhodl dát si od své hudební profese pauzu. Jak ovšem uvedl, udělá vše proto, aby se co nejdřívě mohl opět posadit za svou bicí soupravu.

 

Ostatní členové kapely Aaronovi nejdříve nabídli, že s nahráváním nových věcí počkají, ovšem jednačtyřicetiletý bubeník na tuto možnost nepřistoupil. Místo toho se svými kumpány domluvil velmi zajímavou náhradu. Ve studiu ho totiž zastoupí Jordan Hastings ze spřátelených ALEXISONFIRE.

Zda Aarona někdo nahradí i během letního evropského turné, které zavítá i do Prahy, zatím není jisté. My tomuhle chlapíkovi každopádně budeme držet palce, aby se dal co nejdříve do pořádku.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 299krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články