Bilderbuch v Roxy zahrají všemi barvami

Rubrika:  Novinky, publikováno: 11.10.2016

Objev loňského festivalu Fingers Up, rakouská čtveřice BILDERBUCH, ve čtvrtek 13. října vystoupí na prknech pražského klubu Roxy. Jakožto oficiální začátek události se uvádí sedmá hodina večerní, kdy přesně však skupina zahraje, je zatím ve hvězdách. Stejně tak je dosud neznámý její předskokan.

Tahle „obrázková knížka“ nabídne širokospektrou show napříč všemi možnými žánry: tvorba formace se pohybuje v mezích indie rocku, hip hopu, funku i popu. Bilderbuch díky tomu sklízejí úspěch mílovými kroky – od nejistých počátků se kapela během pár let vypracovala až ke své poslední desce Schick Schock, která byla oceněna jako platinová.

Čerstvou novinkou uskupení je singl Sweetlove, jenž vyšel na konci srpna letošního roku. Ten tak zřejmě na nadcházejícím koncertu můžeme očekávat po boku starších hitů, jako jsou například Maschin, OM či Kopf Ab.

Lístky na čtvrteční akci jsou dostupné v předprodejích od 390 korun. Pořadatel Rock for People současně anoncuje speciální nabídku, kdy bude na místě možné pořídit výhodný balíček zahrnující vstupenku nejen na Bilderbuch, ale také na RfP 2017 za cenu 1600 korun. To může být pro hudební fanoušky příležitost, jak zainvestovat do dvou jistě příjemných zážitků.

Ema Šimečková

 

(Navštíveno 114krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články