Beastie Boys vydají slibovanou knihu na podzim

Rubrika:  Novinky, publikováno: 16.05.2018

Masivní životopisná kniha o Beastie Boys, která měla původně vyjít už v roce 2015, se letos konečně dostane na pulty obchodů a do knihoven příznivců téhle hip-hopové legendy. A podle dosavadních informací se bude jednat o pořádnou bombu. Publikace Beastie Boys Book, kterou napsali samotní hudebníci Mike D a Ad-Rock, bude mít neuvěřitelných 592 stran a kromě textů od zmiňovaných členů vlivné hip-hopové formace do ní přispěla také americká komediální herečka Amy Poehler (Parks And Recreations), filmový řežisér Wes Anderson (Život pod vodou, Grandhotel Budapešť) nebo spisovatel Colson Whitehead.

Podle již zveřejněného abstraktu kniha nabídne náhled do doby, kdy se z dospívajících punkerů stali nadějný rappeři. Čtenáři se mimo jiné dozví o jejich spolupráci s Russelem Simmonsem a Rickem Rubinem nebo o tom, jak se srovnali s neuvěřitelnou situací, kdy se z kapely po vydání debutu Licensed To Ill stala mezinárodní senzace. Beastie Boys budou také popisovat jejich odchod z labelu Def Jam, přesun do Los Angeles nebo vznik kultovního alba Paul`s Boutique.

Mike D už dříve řekl, že nepůjde o obyčejnou knihu o hudbě. Přílohou k textu budou raritní fotografie,  originální ilustrace, kuchařku, jejímž autorem je korejský kuchař Roy Choi nebo Beastie Boys mapu New Yorku či již zmiňované texty od dalších autorů.

Knihu Beastie Boys Book si můžete již nyní objednat ZDE. Oficiální datum vydání je stanoveno na 30. října.

BeastieBoysBook

Jakub Poštolka

(Navštíveno 105krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články