Basák AC/DC Cliff Williams se po turné chystá do důchodu

Rubrika:  Novinky, publikováno: 08.07.2016

Basista Cliff Williams z AC/DC říká, že po skončení současného turné se odebere na odpočinek, a říká, že toto rozhodnutí je “správná věc”. V rozhovoru pro Gulfshore Life vysvětluje, že se tak rozhodl poté, co se kapela po odchodu několika členů zcela změnila. “Těch čtyřicet let to bylo, jak jsem to znal, ale po tomhle turné už přestanu s koncertováním a nahráváním. Se ztrátou Malcolma a po odchodu Phila a nyní Briana je to úplně odlišné. Cítim, že jsem se rozhodl správně.”

V roce 2014 odešel z kapely kytarista Malcolm Young, protože u něho byla diagnostikována demence. Bubeník Phil Rudd zase odešel loni kvůli trestu v délce osmi měsíců domácího vězení za to, že svému bývalému zaměstnavateli vyhrožoval smrtí. Zpěvák Brian Johnson byl také nucen opustit kapelu před začátkem turné, a to kvůli vážnému poškození sluchu a nahradil jej trochu překvapivě frontman Axl Rose z Guns ’n ’Roses. Takto jsme kapelu mohli nedávno slyšet i v Praze na letňanském letišti.

Ve zmíněném rozhovoru Cliff Williams také zmiňuje obrovský úspěch skupiny a to, jak se Back In Black stalo nejprodávanějším albem všech dob. “Když začínáte, tak doufáte v nějaký úspěch, pracujete pro to. Ale nikdy nevíte, jak to dopadne. Bylo to fakt nadpřirozené, opravdu.”

Jan Tesař

(Navštíveno 271krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...Loading...

TagySouvisející články