Austin Carlile z Of Mice & Men: Byl jsem tři hodiny mrtvý

Rubrika:  Novinky, publikováno: 27.07.2016

Americký zpěvák Austin Carlile, jenž vévodí stále známějším drsňákům OF MICE & MEN, byl během operace srdce, kterou musel nedávno podstoupit, tři hodiny ve stadiu klinické smrti. „Byla to jedna z nejtěžších věcí, kterou jsem si v životě prošel. Během operace jsem měl zastavené srdce. Aby stopli i vaši mozkovou aktivitu, naloží vám hlavu do ledu a jste mrtví. Během tří hodin, kdy probíhala celá operace, jsem byl skutečně klinicky mrtvý,“ řekl Carlile serveru Metal Hammer ohledně nedávného zákroku, který musel podstoupit kvůli genetické vadě.

Probuzení po náročné operaci prý nebylo nic příjemného. „Horší bolest jsem v životě nezažil. V nemocnici jsem se dva týdny dával dohromady a poté jsem chytil zápal plic, takže jsem tam musel zůstat další týden a půl,“ řekl osmadvacetiletý zpěvák, jehož zdravotní problémy omezovaly posledních několik let. Ačkoli je z jeho vzpomínek patrné, že mu v nemocnici do smíchu zřejmě nebylo, celé to bere jako cennou zkušenost. „Naučilo mě to hodně o sobě samém a také o tom, co chci dělat dál,“ uzavřel Carlile.

 

Jeho kapela se v současné době chystá na vydání své čtvrté řadovky Cold World, která se na pulty obchodů dostane 4. září.

Jakub Poštolka

(Navštíveno 340krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články