Artmosphere pokřtili nový klip Proč ne

Rubrika:  CZ / Novinky, publikováno: 08.04.2017

Lysá nad Labem – zaplněné kino, skvělá muzika, více než stovka hudbymilovných fanoušků, vizuální efekty hodny koncertů velkých pódií. Tak by se dal charakterizovat křest nového videoklipu kapely ARTMOSPHERE Proč ne, jedné ze sedmi skladeb alba Červenej nos (psali jsme o něm ZDE). Videoklip, který skupina natočila v českobrodské sokolovně, se na vyžádání publika pouštěl hned dvakrát po sobě.

„Doma je doma, vždycky je to tady parádní,“ svěřil se se svými pocity frontman Artmosphere Martin Blažek. Role kmotrů se spolu s režisérem Vojtěchem Filčevem zhostili Jiří Hájek a Jana Erbenová, vedoucí místního pěveckého sboru AMA Musica ZUŠ F. A. Šporka. Ten si během večera s kapelou zazpíval a svými vokály ji ve skladě Monology podpořil i na desce Červenej nos. Posledním z kmotrů byl frontman a zpěvák pražské alternative-pop formace LOLA Aleš Petržela.

Lola nemalým dílem přispěla v roli předkapely k večeru nabitému našlapanou muzikou, kterou svojí live projekcí oživil VJ Earl, půvabem a krásným hlasem obohatila zpěvačka Adéla Michálková, profesionálním a vtipným doprovodným slovem doplnil moderátor celé akce Pepa Podolák. Pár fotografií z téhle povedené akce si můžete prohlédnout pod článkem.

Na další koncert artrockové Artmosphere, která hraje ve složení Martin Blažek (zpěv, klávesy, kytara), Michal Walter (zpěv, kytara), Milan Chlup (baskytara) a Vít Blažek (bicí), se místní fanoušci mohou těšit 29. dubna na Nymburském majálesu nebo 27. května na 2. ročníku festivalu Lysá žije.

DSC_4635

DSC_4571

DSC_4687

Redakce

 

(Navštíveno 157krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články