Artmosféra přichází s novým singlem a videoklipem

Rubrika:  Novinky, publikováno: 31.03.2022

O poprockové skupině Artmosféra jsme psali už několikrát. Novinkou je její singl a videoklip Jizvám, který vychází v pátek 1. dubna pod křídly Supraphonu a bude ten samý den pokřtěn v klubu Patro v Lysé nad Labem. Kromě Artmosféry tam pár písniček zahraje i známý nejen muzikálový zpěvák Ladislav Spilka (ex-SPS, Zády, Den, W8, Skiff, Rimortis) za kytarového doprovodu svého spoluhráče z crossoverové kapely LaSpilka Jana Bárty. Spilka se zároveň stane kmotrem klipu.

Singl Jizvám je další skladbou, která si pro mastering zajela až do Londýna k Timu Debneymu, v hudební branži známému díky spolupráci s Keane, Kasabian nebo např. Lily Allen. A je zároveň již třetí ukázkou z připravovaného alba, které vzniká pod producentským dohledem Jana P. Muchowa.

Jen připomeňme, že Artmosféra – původně Artmosphere – vznikla v roce 2011 v Lysé nad Labem. Debutové album V zrcadlech vydala už rok po svém vzniku, v roce 2016 pak vyrukovala s deskou Červenej nos. Její hudba se objevila i v několika televizních seriálech nebo ve filmu Láska na špičkách. Současné obsazení souboru je Martin Blažek – zpěv, klávesy, kytara, Jiří Chmela – kytara, Milan Chlup – baskytara a Vít Blažek – bicí.

Petr Korál, foto archiv Artmosféry

Artmosfera_Jizvam_2

(Navštíveno 66krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články