Arcade Fire chystají kazetu, album a dokument.

Rubrika:  Novinky, publikováno: 23.09.2015

Kanadští ARCADE FIRE jsou v tuto chvíli rozkročeni do minulosti i budoucnosti. Kromě toho, že připravují novou placku, se vrací i ke dva roky starému počinu Reflektor. Vydají limitovanou sérii kazet, na které vyjde šestice dosud nepublikovaných nahrávek. Takže můžete oprášit walkmany.
Neznámé písně doprovodí do kin a digitální distribuce chystaný snímek Reflektor Tapes, mapující vznik poslední řadové desky.

arcade fire 02

Více než hodinu a půl dlouhý dokument protáhne diváky studiem v Montrealu a podívají se i na Haiti, kde Arcade Fire odehráli improvizovaný koncert v hotelu a záhy zahájili své velkolepé turné. Dojde i na dosud nezveřejněné momentky, které doplní rozhovory s hudebníky a další exkluzivní materiál.

Muzikanti na druhou stranu nezahálí ani s přípravou nového materiálu. Odhadují, že další album je zhruba z třiceti procent hotové. „V tuto chvíli jsme ve fázi společného hraní a vznikají dema. Chceme určitě začít nové věci nahrávat. Jsme ale starší, tlustší a línější, takže to může trvat trochu déle,“ popsal situaci Win Butler. „Naštěstí jsme v pozici, kdy nám nikdo neříká, co máme dělat,“ dodal.

Obsah kazety:

  1. Apocrypha
  2. Women Of A Certain Age
  3. Flashbulb Eyes (Dennis Bovell remix ft. Linton Kwesi Johnson)
  4. Soft Power
  5. Get Right

Milan Říský

(Navštíveno 277krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články