APOCALYPTICA se chystá o víkendu dobýt Prahu!

Rubrika:  Novinky, publikováno: 08.02.2017

Finská Apocalyptica v sobotu v Helsinkách zahájila oslavu dvaceti let od vydání svého debutového alba „Plays Metallica By Four Cellos,“ které de facto nastavilo celou její hudební kariéru. V rámci tohoto turné vystoupí čtyřikrát v České republice. O víkendu 11. a 12. února odehraje tři koncerty v Praze ve Foru Karlín (11. února od  20 hodin, 12. února od 14 a od 20 hodin) a 19. února od 20 hodin pak ještě jeden koncert ve Zlíně v Kongresovém centru. Všechny večerní koncerty jsou již delší dobu vyprodané, vstupenky jsou k dispozici pouze na nedělní rockové matiné od 14 hodin a to v předprodejní síti Ticketpro.

Dramaturgie koncertu bude více než zajímavá. V úvodní části kapela přehraje celé album „Plays Metallica by Four Cellos“ tak, jak bylo před dvaceti lety nahráno a dokonce i v původní sestavě. V této první části koncertu se ke třem cellistům stávající sestavy (Eicca Toppinen, Perttu Kivilaakso, Paavo Lötjönen) přidá původní člen kapely, čtvrtý cellista Antero Manninen, který toto album s Apocalypticou před dvaceti lety nahrával.

V druhé části koncertu čtvrtého cellistu vystřídá bubeník Mikko Sirén, a Apocalyptica bude pokračovat již v aktuální sestavě tak, jak ji v současnosti všichni znají. I tato část koncertu bude poctou legendární Metallice.

A nezapomeňte, že v Hudebních novinách potom vyjde speciál ze zákulisí. Aktuální číslo s rozhovorem je právě na pultech.

Titulka

Redakce

(Navštíveno 111krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články