Andělé se konečně rozletí 20. června

Rubrika:  Novinky, publikováno: 01.06.2020

Vítězové nejstaršího českého odborného hudebního ocenění letos o sošky Anděla se šalmají od Jaroslava Róny nepřijdou. Netradiční předávání výročních cen České hudební akademie odvysílá Česká televize 20. června na programu ČT1 od 21 hodin. Hudební čísla pro tento pořad vznikají na nečekaných místech, kterým je třeba pro Lenny (na snímku) fotbalový trávník prvoligového Slovanu Liberec.

„Devětadvacátý ročník bude výjimečný trochu jinak, než jsme zamýšleli,“ konstatují pořadatelé. Půjde totiž o historicky první vyhlašování Andělů bez slavnostního ceremoniálu, který původně chystali na 31. března v hale O2 universum, ale kvůli opatřením kvůli pandemii koronaviru se nemohl konat. „Nechtěli jsme se spokojit s pouhým vyhlášením výsledků v tiskové zprávě, natož se zrušením celého ročníku, zároveň však vzhledem k okolnostem nejsme schopni celou akci realizovat v původně plánovaném rozsahu,“ vysvětluje Lucka Hájková z pořádající agentury LUFF PRODUCTION. V pořadu zazní víceméně všechna původně avízovaná hudební čísla, včetně řady nezvyklých spoluprací, a v jeho průběhu budou předány všechny sošky svým novým majitelům.

Ve všech případech půjde o autentické živé nahrávky, které nebudou jinde k slyšení. V pořadu se vystřídají Lenny, Klára Vytisková, Chinaski, Mirai, Vypsaná fiXa, Marcell, Paulie Garand, Calin, STEIN27, Lake Malawi či Renne Dang a další. Průvodkyní Andělů bude již dříve avizovaná Ewa Farna. Favoritem letošních Andělů je Vladimír Mišík, který se svým prvním sólovým albem Jednou tě potkám získal od České hudební akademie rekordních šest nominací.

Pavel Víšek, foto František Ortmann/Luff Production

(Navštíveno 79krát, z toho 1krát dnes)
0
 

Hodnocení k článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

TagySouvisející články